vita shop
сакате веднаш да купувате по повластени Клубски цени? за нарачка над 2500 ден. - 25% попуст достапен ВЕДНАШ! - Бесплатна достава од 100 €

Со гордост ви претставуваме

Shine On

Откријте ја филозофијата на California Living и збогатете го Вашиот живот со Calivita и нејзината палета на суплементи, козметика за тело и иновативни производи за домот.

Од страст за одлични производи

Прелистајте по категорија

Промоции на Calivita

Нашата мисија
Ви нудиме
Производи со највисок квалитет

за здравје и убавина. За нас грижата за вашата благосостојба и добра физичка кондиција е повеќе од зборови…

Брза испорака

Бесплатна достава од 100 €

Посветена поддршка

Брз одговор 24/7

Гаранција за враќање на парите

Шопинг без мака

Останете информирани

Следете не на нашиот блог

Скорешни написи

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping